sobota 7. května 2011

Důležité změny v Google Apps

Od 10.5.2011 bude možné používat bezplatnou verzi Google Apps pouze pro firmy do 10 uživatelů. Pokud tedy chcete ve firmě přejít na moderní aplikace Google a zajistit tak bezproblémový chod emailů bez spamu, sdílené kalendáře, online kancelářský balík (dokumenty, tabulky, prezentace, dotazníky, kreslení), webové stánky (případně extranet či intranet) a dalších asi 50 služeb Google a využívat je bezplatně i ve více než 10 lidech, tak neváhejte a Google Apps zaveďte.

Placená verze for Business pak nabízí celou řadu výhod - větší emailová schránka (25 GB), garantovaná dostupnost, lepší možnosti integrace s dalšími aplikacemi, telefonickou podporu, správu mobilních zařízení a mnoho dalšího. Na tuto verzi je možné kdykoliv přejít a nově bude možné využít také zpětného měsíčního placení (dosud se platí ročně dopředu).


Ve speciální akci Google Apps zavedeme na vaši doménu již za 599 Kč (obsahuje pouze základní nastavení, aby bylo možné Google Apps v budoucnu využívat naplno) - ozvěte se na info@appsatori.eu.

Žádné komentáře:

Okomentovat